Overslaan en naar de inhoud gaan

KPN: Interactieve TV Online

KPN breidt per 15 september zijn Interactieve TV dienst voor alle klanten uit met nieuwe functies onder de noemer Interactieve TV Online.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Met kunnen klanten op de iPad of laptop live kijken naar 20 tv-zenders en van andere interactieve diensten gebruik maken. Klanten hoeven niets extra’s te betalen voor deze faciliteit, zo belooft KPN. iTV Online komt standaard beschikbaar voor alle huishoudens met Interactieve TV van KPN. Dat zijn er volgens het concern 416.000 per eind juni 2011.

related partner content for mobile comes here

Naast de bekende zenders (alle publieke tv-zenders en de zenders van RTL en SBS) zijn National Geographic, Humor TV 24, NOS Journaal 24, 13th Street, CNN, BBC World News, TV5 en SlamTV te zien. JimJam en Studio 100 TV zijn vooralsnog alleen op de laptop te ontvangen. KPN verwacht dat er in de toekomst meer zenders in het pakket worden opgenomen.

De tv-beelden kunnen alleen via de eigen internetaansluiting thuis worden bekeken. Er zijn ook interactieve mogelijkheden zoals live-tv pauzeren en op de laptop kun je on demand uitzendingen van Programma Gemist terugkijken en films uit de videotheek bestellen en bekijken.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in