Overslaan en naar de inhoud gaan

Guido den Aantrekker hoofdredacteur Story

Hij leidde de gossiptitel al ad interim.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Den Aantrekker (50) volgt officieel Matthieu Slee op, die in november vorig jaar na tien jaar stopte als hoofdredacteur.

related partner content for mobile comes here

Den Aantrekker zegt tegen Adformatie: 'Toen ik de afgelopen maanden deze functie ad interim uitoefende, heb ik ervaren dat Story nog altijd de best geïnformeerde en meest spraakmakende gossiptitel van Nederland is. Een uniek mediamerk waarvoor ik mij, binnen en buiten Sanoma/SBS, als hoofdredacteur enthousiast zal inzetten.'

Voorheen was Den Aantrekker werkzaam als zelfstandig journalist voor Sanoma en TMG en daarnaast was hij copywiter en contentconsultant.

Story heeft een betaalde oplage van ruim 66.000 exemplaren.

Foto: Roland Gaedtgens.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid
Astrid De Mooij

Dit is een bericht aan de heer den aantrekker ,
Ik heb 4 jaar een verhouding met Johan Derksen gehad ,hij heeft een wrat op zijn rug en houdt zijn sokken in bed aan als ie verder naakt is.
Toen hij naar Drenthe verhuisde liet hij niks meer horen .
Ik ben daar boos over en voel me gebruikt .

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in