Overslaan en naar de inhoud gaan

DE wint Jaarprijs Utrechtse Communicatiekring

Douwe Egberts heeft de Jaarprijs 2002 van de Utrechtse Communicatiekring gewonnen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De prijs gaat dit jaar naar de organisatie die het beste personeelsblad maakt. Het personeelsblad 'In DEtail' viel zowel bij het publiek als bij de vakjury het best in de smaak. De prijs bestaat uit een wisseltrofee, die vorig jaar werd gewonnen door museum Het Catharijneconvent voor het meest verrassende communicatiemiddel. De vakjury bestond uit Ietje Zéguers (hoofd Communicatie AZU), Ton van den Berg (verslaggever Utrechts Nieuwsblad en Luuk Aleva (voorzitter Amsterdamse Communicatiekring).

related partner content for mobile comes here
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in