Overslaan en naar de inhoud gaan

Na zeven jaar komt Licor 43 terug met passievolle commercial

De internationale campagne werd ontwikkeld door het bureau Wonder+Love.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

In de afgelopen jaren is uitgegroeid tot één van de populairste likeuren van Nederland. Met de campagne wil het likeurmerk zijn focus verleggen van pure likeur, naar het ideale mixdrankje.

related partner content for mobile comes here

‘Na zeven jaar wordt het tijd voor een uitstraling die past bij het merk anno nu en bij de hedendaagse liefhebber van onze likeur’, aldus global brand director Matthew Turner. ‘Zowel in Nederland als in andere Europese landen zien we een duidelijke trend. Waar Licor 43 voorheen vooral puur werd gedronken, zien we dat Nederlanders de drank steeds vaker mixen. Met de nieuwe commercial heb ik er alle vertrouwen in dat we onze leidende positie de komende jaren behouden en versterken.’

Spaanse furie
In de film is een rooftop party te zien, die in het water dreigt te vallen als de stroom uitvalt. Dankzij het ritme van de Cajon, een prachtige dame en de gouden gloed van de drank, gaat het feest gewoon door. Daarmee komen in de film de kernelementen van het Spaanse merk naar voren: passie, hartstocht, temperament en een opzwepend ritme.

De commercial is geschoten door de Zweedse regisseur Christian Larson, die eerder muziekvideo’s voor Sigur Rós, Kylie Minogue en Tinie Tempah regisseerde.

De internationale campagne ging op 4 september in première en omvat naast de TV commercial ook radio, print-, online media en PR.

Er is iets misgegaan bij het weergeven van de video. Ververs de pagina om het opnieuw te proberen.

Credits
Bureau: Wonder + Love
Verantwoordelijke bij opdrachtgever (Nederland): Sanne van den Berg
Regie: Christian Larson
Media advies en -inkoop: MediaXplain
PR-bureau Nederland: Blyde

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in