Overslaan en naar de inhoud gaan

'Klanten verlaten massaal ABN Amro'

Duizenden rekeninghouders van ABN Amro dreigen hun bank te verlaten. De aanstaande miljardenovername door andere banken zit vol risico's en…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

ABN Amro is in het vizier gekomen bij het Britse Barclays en de groep Royal Bank of Scotland, Fortis en Santander. Een bron bij de bank bevestigde gisteren dat een aantal rijke klanten van ABN Amro hun vermogen al bij een andere bank hebben gedeponeerd. ABN Amro meldt aan De Telegraaf dat ‘hooguit enkele tientallen’ klanten zijn vertrokken, maar de krant zegt dat het er veel meer zijn.

related partner content for mobile comes here

De Consumentenbond zegt ‘enkele honderden telefoontjes’ per dag te krijgen van bezorgde klanten. Ook zakenman Michiel Westermann, oud-topman van Pink Elephant (nu Roccade), mobiliseert klanten en bedrijven. ‘De bank, dat is kennis, kunde én klanten. Maar aan ons wordt bijna niets uitgelegd over wat er met ónze bank gebeurt" , stelt hij. Hij wil via zijn deze week te lanceren site en advertenties steun verzamelen om de bank te dwingen uitleg te geven.
Westermann: ‘Ik ben niet tegen een overname, maar het zijn wel ónze rekeningen. Mijn ouders zaten bij deze bank, ik mijn leven lang. Ik vertrek als de bank ons geen inzicht in de gevolgen biedt.’

ABN Amro zegt in een reactie dat de bank ‘zeer solide’ is. ‘Klanten hoeven zich nu en in de toekomst geen zorgen te maken’, aldus de woordvoerder. ‘De dienstverlening en spaargelden staan niet onder druk.’

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in