Overslaan en naar de inhoud gaan

EasyJet komt (opnieuw) met EasyMobile

Eigenaar van budgetvliegmaatschapij EasyJet, Stelios Haji-Ioannou, probeert het nogmaals met EasyMobile in Nederland
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

EasyMobile is een zogenaamde mobile virtual network operator (MVNO) die de abonnees gratis bellen biedt in ruil voor het plaatsen van advertenties.

related partner content for mobile comes here

De dienst werd vorig op de (drukke) Nederlandse MVNO-markt geïntroduceerd, maar sloot na negen maanden de deuren. Stelios had de naam Easy uitgeleend aan een Deense provider, maar dat bedrijf besloot na een overname tot een andere strategie. De eigenaar van EasyJet nam vervolgens de naam terug, maar gaat het nu dus zelf proberen.

De gratis beldienst wordt deze zomer verwacht.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in