Overslaan en naar de inhoud gaan

Botox-behandeling bij 'Moordwijven'

Botox is vet, zo blijkt maar weer eens.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Bioscoopketen biedt vanaf 20 december bezoekers (ouder dan 25 jaar) van Dick Maas' nieuwe film 'Moordwijven' de kans op een gratis botoxbehandeling.

related partner content for mobile comes here

In deze nieuwe film van Dick Maas draait het om drie miljonairsvrouwen, die niet vies zijn van wat cosmetische ingrepen om er jong uit te blijven zien.

De botoxbehandeling wordt uitgevoerd door de plastisch chirurg Robert Schoemacher.

Maas had zijn film in eerste instantie 'De Botox Methode' genoemd. Het Amerikaanse farmaceutische bedrijf Allergan, dat het middel Botox heeft geregistreerd, sommeerde hem echter de titel te veranderen. De regisseur wilde dit wel aanvechten, maar aangezien zijn advocaten hem slechts 50 procent kans gaven om te winnen, besloot hij de titel te veranderen in 'Moordwijven', meldt ANP.

Maandblad gaf eerder dit jaar een botox-behandeling weg bij een jaarabonnement.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in