Overslaan en naar de inhoud gaan

Fens van TBWABEC naar Commond

Rick Fens, voormalig content director & strategy manager bij TBWA\BEC, stapt per 1 juni over naar het Bredase bureau Commond.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Als manager business development wordt hij verantwoordelijk voor het breder in de markt zetten van de diensten van het bureau en daarmee het realiseren van de groeidoelstellingen.

related partner content for mobile comes here

Fens: ´Klanten doen een beroep op Commond voor het leveren van content. Content bepaalt hoe een merk spreekt, én moet voldoen aan wat we ‘de strategie van de eenvormigheid’ noemen. Of het nu een brochure, website, magazine of een Twitter-bericht is. Dit is, met alle verschillende typen media, essentieel. Per definitie levert content gespreksonderwerpen op, iets waar ik mij de afgelopen jaren veel mee bezig heb gehouden. Bij Commond ga ik me dan ook voornamelijk toeleggen op het verder in de markt zetten van onze dienstverlening. Daarnaast zien we duidelijke kansen in de markt om te groeien, iets waar ik me met name mee bezig ga houden.´

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in