Overslaan en naar de inhoud gaan

SBS kiest voor Wunderloop

SBS Interactieve Media kiest voor behavioral targeting software van Wunderloop.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Met deze toepassing is het mogelijk om aan bezoekers van de websites van het mediabedrijf advertenties en content te tonen op basis van hun surfgedrag en de profielgegevens. De software wordt inmiddels toegepast op de nieuwe videosite van SBS, . Zender- en programmasites volgen binnenkort.

related partner content for mobile comes here

SBS Interactieve Media wil dit jaar grote stappen voorwaarts zetten. Het mediabedrijf denkt dat dit het beste lukt in samenwerking met Wundeloop. Jochem de Gruyter, CRM Manager SBS: ‘In de ontwikkeling bij consumenten en adverteerders wordt het steeds belangrijker om de ‘waste’ te verminderen en meer relevante informatie en advertenties te koppelen aan de voorkeuren van onze kijkers en consumenten.’

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in