Overslaan en naar de inhoud gaan

Tele2 wil analoge kabel-tv aanbieden

Tele2 wil op 1 juni 2010 van start gaan met het aanbieden van analoge kabel-tv.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De aanvragen voor resellercontracten worden meteen ingediend bij UPC en Ziggo, zegt directeur Consumentenmarkt Tele2 Nederland Günther Vogelpoel tegen . Afgelopen week werd bekend dat Opta UPC en Ziggo heeft opgelegd dat derde partijen hun analoge zenderpakket mogen wederverkopen.

related partner content for mobile comes here

Volgens Vogelpoel is Tele2 al sinds langere tijd in gesprek met zowel Ziggo als UPC over de invulling. Hij geeft aan het goed te vinden dat er nu echte concurrentie bij komt op de markt voor analoge kabel-tv. Als voorbeeld noemt hij UPC’s 'droomdeal', een 4-in-1 pakket met digitale én analoge kabel-tv, internet en vaste telefonie. 'Tot nu toe konden alleen kabelaanbieders dat doen. Nu kunnen wij dat ook. En dat is belangrijk voor onze tv-strategie.'

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in