Overslaan en naar de inhoud gaan

SNT en Fortis samen in dm

SNT en Fortis werken sinds begin deze maand samen op Europees niveau op het gebied van direct marketing.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Direct marketing neemt binnen de groeistrategie van Fortis een belangrijke plaats in. SNT gaat voor Fortis opvolging geven aan direct marketing campagnes. SNT en Fortis hebben begin dit jaar bij wijze van proef samengewerkt aan een direct marketing campagne in Frankrijk en Spanje. De resultaten van deze samenwerking waren aanleiding tot het aangaan van een contract met een looptijd tot en met 2003.Bij SNT werken native speakers in achttien verschillende talen. De komende twee jaar gaan zij voor Fortis bedrijven in Frankrijk, Spanje, Italie, Duitsland en Portugal benaderen.

related partner content for mobile comes here

'SNT heeft inmiddels vestigingen in zeven Europese landen. Die aanwezigheid in verschillende taalgebieden maakt SNT tot een aantrekkelijke partner voor internationale opdrachtgevers.De samenwerking met Fortis is hier opnieuw een bewijs van', aldus Tobias Walraven, ceo van SNT Group in een persbericht van SNT.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in