Overslaan en naar de inhoud gaan

Sant en Bulthuis nieuw team New Message

Chris Sant en Dieuwer Bulthuis worden een nieuw creatief team bij New Message.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Sant werkt al sinds april 2008 bij het Amsterdamse bureau, Bulthuis start half maart. Beide heren zijn afkomstig van DDB Amsterdam, waar ze in afzonderlijke teams werkten met respectievelijk Jeroen de Korte en Marco Sluijter.

related partner content for mobile comes here

Een eerdere incidentele samenwerking tussen Sant en Bulthuis leidde tot de FBTO Bokitokijker, goed voor twee ADCN nominaties, een zilveren Eurobest en een bronzen Leeuw. Nieuwkomer Bulthuis won verder al een Gouden Leeuw en een Eurobest Grand Prix voor Centraal Beheer.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in