
Dat zei een woordvoerder van Samsung maandag. Volgens Samsung zou Apple vier patenten van het Zuid-Koreaanse bedrijf hebben geschonden. Apple en Samsung liggen al enige tijd met elkaar in de clinch. Beide bedrijven beschuldigen elkaar van het schenden van patenten.
Zo wist Apple eerder een verkoopverbod af te dwingen in Duitsland op de Galaxy Tab 10.1 van Samsung. De rechter oordeelde dat het apparaat te veel leek op de iPad van Apple.
Vacatures
Communicatieadviseur – Buurtteam Zuidoost & Weesp-Driemond (40 uur)
B&ACreatieve Marketing Communicatie medewerker
Stichting Federatie Financieel PlannersCorporate woordvoerder
TU DelftSamsung lanceerde daarop een aangepaste versie van de tablet, de Galaxy Tab 10.1N, om het verkoopverbod te omzeilen. Apple wil nu ook een verkoopverbod op de aangepaste tablet. Het Amerikaanse concern heeft daartoe een verzoek ingediend bij de rechtbank in Düsseldorf.
Bron: ANP.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee