Overslaan en naar de inhoud gaan

Bert Habets volgend jaar enige topman RTL Group

Guillaume de Posch treedt in 2018 terug.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Habets stapte afgelopen voorjaar over van RTL Nederland naar een topfunctie bij het moederbedrijf. Dat deelde hij als co-CEO met De Posch. Maar die stopt daar nu mee op eigen initiatief.

related partner content for mobile comes here

Hij blijft bij RTL als niet-uitvoerend lid van de raad van bestuur. Financieel directeur Elmar Heggen wordt adjunct-CEO.

President-commissaris Thomas Rabe verwacht dat Habets de belangrijke digitale initiatieven die hij in Nederland nam ook bij het moederbedrijf kan voortzetten.

In een interview met Adformatie zei Habets in april dat RTL de schotten weghaalt tussen de tv-zenders, MCN's en Videoland. Een strategie die de nieuwe CEO Sven Sauvé ook gaat doorvoeren. 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in