Overslaan en naar de inhoud gaan

Banners online bestellen bij Planet Internet

Adverteerders kunnen hun campagnes bij Planet Media Group sinds vorige week donderdag online plannen en boeken.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Planet gebruikt hiertoe het online boekingssysteem Medeox van AdFeatures. Het online plan- en bestelsysteem vormt volgens Planet-woordvoerder Ghislaine Werner geen bedreiging voor de online mediabureaus: "De expertise van de mediabureaus over de media-inzet blijft van belang."

related partner content for mobile comes here

Om de adverteerders beter te bedienen heeft Planet Internet ook zijn website geheel vernieuwd. Belangrijk onderdeel van de veranderingen is de nieuwe opzet van News Planet. Dankzij een nauwe samenwerking met het ANP is de nieuwsvoorziening actueler en uitgebreider geworden, terwijl ook de eigen redactie is uitgebreid. In de nieuwe opzet ligt de nadruk meer op eigen content en minder op de webgidsen.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in