Overslaan en naar de inhoud gaan

Albert Heijn werkt samen met Frozz

Frozz komt tijdens de pilot met een eigen bar in Albert Heijn to go.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De producten van Frozz Frozen Yoghurt zijn te vinden in de AH to go op het Damrak in Amsterdam. 

related partner content for mobile comes here

De producten worden gepresenteerd in een Frozz-bar omdat Frozz hun klanten &;tijdens het korte contactmoment in de AH to go winkel wil verblijden in de vertrouwde Frozz-wereld&;. De klanten kunnen kiezen tussen acht toppings. 

Mei Lin Ang, founder en head of new business van Frozz: &;Onze producten zijn voor elk moment van de dag een geschikte treat en past perfect bij AH to go, die inspeelt op de trend dat mensen ook onderweg bewustere keuzes maken als het op eten aankomt&;.

De samenwerking met de yoghurtijsverkoper is een pilot en zal indien het een succes is, uitgerold worden in heel Nederland. 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in