Overslaan en naar de inhoud gaan

Nieuwe tool zoekt merkmisbruik in mobile apps op

Misbruik van handelsmerken en logo's nu eenvoudiger op te sporen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Drie jaar geleden vermeldde MobileMarketing.nl in een;s in apps. Nu er alleen al in de iOS App Store meer dan een miljoen apps beschikbaar zijn is het voor bedrijven nog moeilijker geworden om te achterhalen of hun merk door derden onrechtmatig wordt gebruikt. 

related partner content for mobile comes here

Vandaag heeft Thomson Reuters de MarkMonitor hiervoor de  Brand Protection for Mobile Apps gelanceerd. Met deze nieuwe oplossing kunnen bedrijven merkinbreuk en onjuist gebruik van merknamen en logo’s in de populaire app stores snel opsporen en inbreukmakende apps direct verwijderen. Door het tegengaan van merkimitatie en valse associaties in mobiele kanalen kunnen bedrijven verwarring onder consumenten voorkomen, het merkvertrouwen vergroten en hun omzet uit m-commerce beschermen.

In 2013 vertegenwoordigden smartphones en tablets bijna 35 procent van het online verkeer en bijna 17 procent van de online verkopen. Dit toont aan dat mobiele kanalen steeds populairder worden om met retailers in contact te komen. Deze populariteit gaat gepaard met cybercriminelen die misbruik maken van onwetende consumenten en merken die niet goed voorbereid zijn. Naar verwachting zal de omzet uit m-commerce in 20182 met $420 miljard zijn toegenomen en zullen steeds meer bedrijven gebruikmaken van apps om hun klanten te bereiken. Hierdoor wordt het steeds belangrijker voor bedrijven om hun inkomsten te beschermen tegen oplichters die misbruik willen maken van hun merknamen en logo’s. De nieuwe MarkMonitor Brand Protection tool voor mobiele kanalen dient als ondersteuning voor bedrijven bij het verhogen van de klanttevredenheid en het garanderen van consistente merkboodschappen door mogelijk vervalste of inbreukmakende apps op te sporen. Bedrijven kunnen de nieuwe oplossing ook inzetten om app-ontwikkelaars en partners te helpen bij het op de juiste manier inzetten van logo’s en merknamen door het opsporen van onjuist gebruik hiervan. Geïntegreerde handhavingsmogelijkheden tezamen met rapportage- en case management tools stellen bedrijven in staat gevallen van merkinbreuk op te sporen, vast te leggen en af te handelen.

Frederick Felman (MarkMonitor): “Consumenten maken massaal de overstap naar mobiele kanalen om te zoeken naar informatie over producten of om aankopen te doen. En waar consumenten zijn, zijn oplichters,” vertelt F. “Bedrijven moeten voorbereid zijn om hun omzet en reputatie in dit mobiele tijdperk te beschermen.”

 

 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in