Overslaan en naar de inhoud gaan

Marktplaats in conflict met ‘spammer’

Marktplaats is in een conflict verwikkeld met een man die in korte tijd meer dan dertienduizend advertenties heeft geplaatst. De…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De man besloot Marktplaats te spammen nadat de site enkele van zijn advertenties verwijderde, meldt Webwereld. Volgens Marktplaats waren de verwijderde advertenties in strijd met haar voorwaarden. Er zou een klacht over een advertentie voor Gratisrijden.nl van deman, Marco Hauer, zijn binnengekomen. Hauer vermoedt dat de klacht afkomstig was van 'een ontevreden klant of van iemand die aan mijn site twijfelt'.
Volgens Hauer reageerde Marktplaats niet op zijn klachten en hij besloot de site te gaan spammen. Hij overspoelde Marktplaats met duizenden advertenties. ‘Dat is niet de methode waarop je normaal gesproken adverteert’, geeft hij toe.
Marktplaats bestrijdt dat Hauer nooit te horen heeft gekregen waarom zijn advertenties werden verwijderd. ‘Wij sturen gebruikers altijd een bericht en dat hebben we ook in dit geval gedaan’, zegt een woordvoerder van eBay/Marktplaats.

related partner content for mobile comes here

Overigens maakte Marktplaats gisteren bekend extra waarborgen te hebben ingebouwd om kopers op de veilingsite te beschermen. Aanbieders kunnen hun identiteit laten registreren en ontvangen zo de titel en het logo 'gecontroleerde verkoper'. Klanten die bij een gecontroleerde aanbieder kopen en niets ontvangen, komen in aanmerking voor een vergoeding.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in