Overslaan en naar de inhoud gaan

'Champions League naar SBS'

De kans is groot dat SBS Broadcasting in Nederland de rechten voor de Champions League binnenhaalt.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Het AD dat voetbalbond Uefa momenteel exclusief met het mediabedrijf onderhandeld. Concurrent RTL is niet bij de gesprekken betrokken, zo vertellen ingewijden aan de krant.

SBS zou het plan hebben naast de live-wedstrijden op tv ook beelden op nu.nl (van moederbedrijf Sanoma) te kunnen tonen. Beide platforms kunnen elkaar zo versterken.

related partner content for mobile comes here

Ook anticiperen Sanoma en SBS meteen op het opengaan van de online gokmarkt, volgend jaar.

Hoeveel er is geboden op de Champions League-rechten is onbekend. SBS bevestigt dat er een bod is gedaan, maar reageert verder niet.

Adformatie liet Havas Media uitrekenen de publieke omroep/NOS verliest met het niet meer uitzenden van de Champions League.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in