Overslaan en naar de inhoud gaan

Blend Magazine definitief internationaal tijdschrift

Mode-, kunst- en lifestyle-tijdschrift Blend kiest er definitief voor om als internationaal magazine verder te gaan.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

verscheen in 2010 nog 4 keer internationaal en 5 keer alleen in Nederland, maar vanaf 2011 wordt het magazine eens per kwartaal internationaal en digitaal (iPad) uitgegeven. Het nieuwe internationale Blend Magazine ligt nu in de winkel.

related partner content for mobile comes here

'De Nederlandse identiteit zal altijd een sleutelrol blijven spelen. We veranderen van een Nederlands magazine dat in meerdere landen verspreid wordt in een internationaal magazine met Nederlandse roots', zegt uitgever Jurriaan Bakker.

'De functie van een tijdschrift is in de afgelopen jaren behoorlijk veranderd. De opkomst van digitale media zien wij niet als een bedreiging maar juist als een kans om dieper op onderwerpen in te gaan. Dat betekent dat we een dikker, tijdlozer magazine maken met langere features', aldus hoofdredacteur Perre van den Brink.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in