Overslaan en naar de inhoud gaan

Ad Pepper en Hitplay Media gaan alliantie aan

Ad Pepper media is een strategische alliantie aangegaan met Hitplay Media, marktleider in oplossingen voor gerichte videoreclame.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De gepatenteerde Cupid Targeted Technology van Hitplay is een ASP-oplossing voor de integratie van gerichte videoreclame on-demand. Ad pepper media neemt de techniek in licentie voor haar wereldwijde netwerk van ruim 470 websites. In 2000 zullen volgens Digital Broadcast en Programming/Webcast Track meer dan 420 miljoen videostreams op het web te zien zijn, goed voor 420 miljoen dollar aan reclame-inkomsten.

related partner content for mobile comes here

Volgens Jupiter Communications zal in 2002 een derde van alle uitgaven voor online adverteren worden besteed aan rich-mediacampagnes.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in