
De Chinese webwinkel Temu houdt zich niet aan het consumentenrecht en moet zijn werkwijze aanpassen. Dit meldt de Autoriteit Consument & Markt (ACM) namens meerdere Europese consumententoezichthouders. Zo zou Temu nepkortingen in de webshop laten zien.
Temu krijgt van de toezichthouders een maand de tijd om te melden hoe het bedrijf zijn handelspraktijken aanpast. Als Temu dit niet doet, krijgt het bedrijf mogelijk sancties opgelegd.
Vacatures
Medewerker communicatie
ZMGroepProject Communication Advisor
AMS InstituteClustercoördinator Energiezuinig Wonen
Milieu CentraalVerboden technieken
Eerder dit jaar hadden de Consumentenbond en zestien andere consumentenorganisaties een klacht ingediend bij de nationale toezichthouders. De consumentenorganisaties stelden onder meer dat Temu verboden technieken gebruikt om consumenten te beïnvloeden. Ook zou het bedrijf het klanten onnodig moeilijk maken om hun account op te heffen en dat mag niet volgens Europese wetgeving.
Bron: ANP
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word lid