Overslaan en naar de inhoud gaan

Communicatiebreak na brandalarm buiten verder

De Communicatiebreak Autumn kreeg dinsdagmiddag te maken met een wel erg realistische les crisiscommunicatie. Na brandalarm bij de…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Het was tijdens het eerste kwartier van de tweede ronde workshops toen het brandalarm afging bij de bovenburen van de Israëlisch ambassade. Niet lang daarna kregen de organisatoren van de Communicatiebreak Autumn de sommatie om naar buiten te gaan. Het pand werd ontruimd.

related partner content for mobile comes here

En daar stonden ze, vijf sprekers en meer dan honderd deelnemers buiten op het Buitenhof. Door snel en duidelijk te communiceren over de situatie en het proces, kon de eerste onrust worden voorkomen en bleef iedereen geduldig en gezellig wachten. Sterker, uiteindelijk werd besloten de workshops gewoon in de zon verder te geven.

Voor deelnemers en trainers was dit even aanpassen, want er waren geen audiovisuele ondersteuning, geen laptops, beamers, handouts of wat dan ook beschikbaar. Het draaide uit op een van de meest bijzondere communicatiecongressen ooit.

Na 14.00 uur was het lek boven water en bleek het pand weer veilig. Het laatste uur van de sessie en de afsluiting konden binnen worden afgerond.

Foto via

Foto via:

Foto via:

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in