Overslaan en naar de inhoud gaan

Campagne voor diepvriesgroente

Meer dan de helft van de Nederlanders denkt ten onrechte dat verse groente gezonder is dan groente uit de diepvries of blik.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Volgens de Stichting Voedingscentrum Nederland is het ook niet waar dat vers meer voedingswaarde heeft dan ingeblikt of diepgevroren groente. De stichting begint een nationale voorlichtingscampagne over groenten. Deze is onderdeel van de campagne over voedselveiligheid die vorig jaar september van start ging. Onderzoek van de Universiteit van Tilburg in opdracht van de Stichting Voedingscentrum Nederland toont aan dat veel opvattingen over groenten niet deugen, aldus de Volkskrant. Zo gelooft een op de vijf Nederlanders dat een multivitaminepil beter is dan groenten uit pot of blik. De helft denkt dat rauwkost voedzamer is dan gekookte groenten. Ook dat is niet waar. Ook blijkt dat alle groenten even gezond zijn.

related partner content for mobile comes here
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in