Overslaan en naar de inhoud gaan

UMC Utrecht heeft beste recruitmentsite

De recruitmentsite werkenbijumcutrecht.nl van UMC Utrecht is de nummer 1 als het gaat om functionaliteit en inhoud.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Dit blijkt uit de ‘Nationale Monitor van de Beste Recruitmentsites 2008’, een onderzoek uitgevoerd door Intelligence Group ten behoeve van het seminar Succesvol Werven via Internet op 27
Maart in Rotterdam. Op nummer twee staat de site van PricewaterhouseCoopers. Op de
derde plaats staat de Koninklijke Marine.

related partner content for mobile comes here

Binnen de ‘Nationale Monitor van de Beste Recruitmentsites 2008’ worden recruitmentsites (het ‘werken bij’ gedeelte van de bedrijvensite) onderzocht op de onderdelen functionaliteit en inhoud; uitstraling en aantrekkelijkheid en effectiviteit van het online sollicitatieproces. De van UMC Utrecht staat bovenaan.
Bureau 707 Brand Communications staat met twee recruitmentsites in de top-5 van de monitor. De sites voor PricewaterhouseCoopers (tweede) en die van Van Doorne Advocaten (gedeelde vierde plaats). Daarnaast is de Van Doorne-site genomineerd voor de publieksprijs voor de meest aantrekkelijke recruitmentsite.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in