Overslaan en naar de inhoud gaan

Uitzendrechten Premier League voor 5,7 miljard naar Sky Sports

De zender krijgt de live rechten voor de Engelse voetbalwedstrijden in de periode 2016-2019.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Zender BT betaalt 1,3 miljard euro voor de rechten van de duels die op zaterdagavond worden gespeeld. De verkoop van de uitzendrechten van de Britse voetbalcompetitie bestaat uit zeven pakketten. Sky Sports wist er vijf te bemachtigen. De zender maakt onderdeel uit van het mediaconcern van Rupert Murdoch, die ook Fox (Sports) in handen heeft. De samenvattingen zijn te zien bij de BBC.

Het miljardenbedrag gaat nog oplopen, want de tv-rechten moeten ook nog aan buitenlandse zenders worden verkocht.

related partner content for mobile comes here
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in