Overslaan en naar de inhoud gaan

Marktaandeel NPO Radio 2 blijft groeien

Radio 538 blijft marktleider in de doelgroep 20-49 in de periode juni-juli.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Dat blijkt uit de zojuist bekendgemaakte luistercijfers van NLO/GfK.

Radio 538 ziet het aandeel licht groeien van 18,7 nmaar 18,8 (index 101, vergelijking met dezelfde periode 2015). Qmusic kruipt als nummer 2 weer wat dichterbij met een aandeel van 14,9 (was 14,0, index 106). De val van nummer drie 3FM is al een tijdje aan de gang. De zender gaat nu van 14,3 naar 10,3 (index 72). Sky Radio blijft gelijk op 9,7.

Het gaat goed met NPO Radio 2 dat uitkomt op 8,6 (was 6,7, index 128). Ook Radio 10 kijkt nog altijd omhoog met een aandeel van 6,0 (was 5,1, index 118). Verder doen de (regionale) zenders van EPower en ORN het goed. 

10+
In 10+ ziet de top 3 er als volgt uit: Radio 538 is marktleider met een marktaandeel van 12,5 (was 12,2, index 102), ORN is tweede met een forse stijging van 9,3 naar 10,2 (index 111) en de nummer drie is Sky Radio dat ook het aandeel ziet stijgen: van 9,3 naar 9,9 (index 106).

related partner content for mobile comes here
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in