
Draftfcb won de pitch met drie andere bureaus. Een woordvoerder van Habitat for Humanity meldt dat gedurende het pitchproces Draftfcb ´professionalisme en grote interesse toonde voor de missie en behoeften´ van de organisatie.
De non/profiorganisatie Habitat for Humanity ondersteunt mensen bij de bouw van een eigen huis zodat zij zelfstandig een beter bestaan kunnen opbouwen.
Vacatures
(Marketing-) en Communicatiemanager
Hanab Energy SolutionsAdviseur arbeidsmarkt RDW Toezicht en Beoordeling
RDWMarketing Manager (Maternity Cover – 6 Months)
ArtipoppeDik Klicks, president Draftfcb in Nederland: 'Habitat for Humanity is een van de leidende goededoelenorganisaties in de Verenigde Staten met een hoge merkwaarde, net onder Starbucks. Het is voor ons een grote kans om verschil te maken in de wereld en Habitat te helpen om een sterk merk te bouwen in Europa.'
Draftfcb gaat het merk bouwen in Europa met een nieuwe positionering en een multichannelcampagne gericht op werving en vrijwilligerswerk.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee