
Madurodam heeft Coopr na een pitch gekozen als pr- en communicatiebureau. Het Rotterdamse bureau is verantwoordelijk voor zowel het concept als de uitvoer van de zomercampagne.
In de campagne, die gestoeld is op pr en eigen content van Madurodam, wil het Haagse familiepark laten zien dat er meer te beleven is dan alleen miniaturen.
Vacatures
Directeur-bestuurder
PublicSpirit in opdracht van Visit FlevolandAfdelingsmanager Bestuur en Communicatie
Gemeente HaarlemManager Corporate Communicatie
ROC van Amsterdam - FlevolandMadurodam zocht volgens Yvette Nieboer, verantwoordelijk voor de marketing, naar een bureau dat ‘op een slimme en creatieve manier invulling kon geven aan onze pr- en contentstrategie.
‘In Cooprs voorstel aan ons, bleek al snel dat ze de juiste vertaalslag wisten te maken die past bij de behoefte van Madurodam. Daarnaast zien we ook een match in de manier van werken en het enthousiasme waarmee we gezamenlijk dit project oppakken.’'q30
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee