Overslaan en naar de inhoud gaan

BrandDeli wordt exclusieve salespartner Disney

De twee partijen gaan intensief samenwerken op de Nederlandse markt.
Miniatuurvoorbeeld
Allard Ruyl van BrandDeli
© BrandDeli
Miniatuurvoorbeeld
Allard Ruyl van BrandDeli
© BrandDeli

BrandDeli verbreedt zijn portfolio opnieuw door de aankondiging van een samenwerking met Disney op de Nederlandse markt. Per 1 oktober wordt BrandDeli de exclusieve ad sales partner van Disney in de Nederlandse markt. Het saleshuis ziet het als een toevoeging aan de platformen Nickelodeon en Momio.

Allard Ruyl, CEO van BrandDeli: 'Met de toevoeging van Disney heeft BrandDeli de twee sterkste mediamerken voor kids ter wereld in haar portfolio. Wij bieden adverteerders daarmee een breder campagnebereik, efficiëntere inkoop en een groei in brand partnerships-mogelijkheden.'

related partner content for mobile comes here

Beweeglijke markt
De advertisingsales in Nederland deed Disney tot nu toe zelfstandig. Eva van Lemmen, Head of Disney Media Sales & Partnerships, zegt dat ze op zoek zijn gegaan naar een partner met wie ze samen 'op deze beweeglijke markt kunnen inspelen'. 'BrandDeli is reeds marktleider in de kinderdoelgroep.'

BrandDeli wordt verantwoordelijk voor de tv-spot-reclameverkoop en brand partnerships-oplossingen op zowel Disney XD als Disney Channel.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in