
McDonald’s Nederland heeft Eunice Koekkoek benoemd tot manager Corporate Communicatie. In deze rol is zij verantwoordelijk voor het versterken van de reputatie van McDonald’s in Nederland. Koekkoek komt uit de eigen organisatie; de afgelopen 5 jaar was zij senior consultant Corporate Communicatie bij McDonald’s Nederland.
De Wagenaar naar Monsanto
Vacatures
Directeur-bestuurder
PublicSpirit in opdracht van Visit FlevolandBelgische Social & Content Marketeer
Kamera Express GroepAfdelingsmanager Bestuur en Communicatie
Gemeente HaarlemDe aanstelling van Koekkoek is het gevolg van een reorgansatie van marketing en communicatie bij de fastfood-gigant. Die bracht beide onder bij één directeur, Erwin Dito, die verantwoordelijk is voor marketing, communicatie en consumer Insights. Directeur Communicatie Debbie de Wagenaar vertrok en ging aan de slag als directeur corporate Affairs bij Monsanto, het biotechbedrijf.
Eunice Koekkoek rapporteert in haar nieuwe rol aan Dito. Naast haar rol als manager Corporate Communicatie treedt Eunice ook op als woordvoerder van het bedrijf.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee