Overslaan en naar de inhoud gaan

Xantic kiest voor McCann-Erickson

Na een bureaucompetitie tussen Inc 21, Ara, Mundocom en McCann-Erickson heeft Xantic de communicatie ondergebracht bij McCann-Erickson.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Xantic is de nieuwe naam van de gefuseerde bedrijven Station 12, SpecTec en Telstra Global Satellite. Het 700 medewerkers tellende bedrijf, dat in 29 landen kantoren en agenten heeft, is marktleider op het gebied van mobiele satellietcommunicatie. McCann-Erickson (en daarvoor het eind '99 bij de groep ingelijfde Anderson & Lembke) verzorgde de communicatie al voor Station 12, en ARA was het bureau voor SpecTec. In mei en juni verschijnt in kranten en vak- en managementbladen een wereldwijde corporate campagne, die zich thematisch en actiematig richt op het bekendmaken van nieuwe naam en positionering. McCann-Erickson is daarnaast betrokken bij de interne communicatie van Xantic ter ondersteuning van de strategie, gericht op samenwerking van de verschillende culturen binnen het nieuwe bedrijf.

related partner content for mobile comes here
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in