Overslaan en naar de inhoud gaan

Wouter Bos vraagt jongeren om campagneadvies

Wouter Bos wil dat jongeren moeten een belangrijke rol gaan spelen bij de komende verkiezingscampagne van de Partij van de Arbeid.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De lijsttrekker roept de meer dan 1 miljoen Nederlandse leden van de populaire internetcommunity Hyves op ideeën te bedenken waarmee de Partij van de Arbeid dan de grootste partij wordt. Het beste idee zal een prominente rol spelen bij de campagne.

related partner content for mobile comes here

Bos deed zijn oproep bij het in ontvangst nemen van het boek Generatie Einstein, dat is geschreven door twee medewerkers van jongerencommunicatiebureau Keesie. Bos toonde zich verheugd met het positieve beeld dat in het boek wordt geschetst van deze generatie. “Meestal hoor je alleen maar hoe slecht het met de huidige jongeren gaat. Als politici het over jongerenbeleid hebben, gaat het vaak over negatieve zaken als jeugdzorg en criminaliteit. Dit boek leert ons dat we de huidige generatie juist positief moeten benaderen.”?

Hyves is zeer populair bij jongeren. Vandaar dat Bos, die al langer op Hyves actief is, zijn oproep via deze community-site doet. Om jongeren te betrekken bij de verkiezingen van de Provinciale Staten en de Tweede Kamer, roept Bos ze op hun ideeën kenbaar te maken via zijn Hyves-profiel. Hij belooft dat de leukste en origineelste inzending voor de campagne wordt uitgevoerd in de aanloop naar de verkiezingen in 2007. Tevens mag de jongere met het beste idee tijdens Prinsjesdag met Bos mee naar de Troonrede van Koningin Beatrix.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in