Overslaan en naar de inhoud gaan

Haarlemse ondernemers lanceren nieuw videoplatform: Feemie

Fans kunnen op het platform een persoonlijk videobericht van hun idool bestellen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Robert van den Berg en Thijs van Eijk hopen met de nieuwe marketingtool voor BN&;ers te hebben opgericht. Feemie moet 1-op-1 contact met fans nog makkelijker faciliteren.

related partner content for mobile comes here

Op het platform kunnen gebruikers scrollen door een aanbod van bekende Nederlanders, variërend van sporters tot artiesten.

Het idee is dat gebruikers vrienden kunnen verrassen met een gepersonaliseerde verjaardagsfelicitatie, huwelijkswens of kerstgroet van hun idool. De berichtonderwerpen worden van tevoren vastgesteld, maar ieder videobericht wordt nieuw opgenomen door een BN&;er naar keuze.

Volgens de bedenkers van het platform - Robert van den Berg en Thijs van Eijk - verschuift het internetgedrag steeds meer van tekstuele content naar videocontent. Om hier op in te spelen hebben ze contact gezocht met meer dan 50 managementbureaus van BN&;ers en artiesten.

Meer informatie lees je op de .

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in