Overslaan en naar de inhoud gaan

Tv-serie in de maak over Vroom & Dreesmann

'Dreesmann' gaat over het leven van V&D-tycoon Anton Dreesmann.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

'Heer Anton' wist in de jaren '80 van moederconcern Vendex een wereldbedrijf te maken met op haar hoogtepunt een jaaromzet boven de 16 miljard gulden. Eind jaren '80 kwam de klad in dit internationale bedrijf. Anton Dreesmann kreeg te maken met een hersenbloeding én een conflict met zijn beoogde opvolger Arie van der Zwan. Dit koningsdrama geldt als het begin van het einde voor het bekende Nederlandse warenhuis.

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in