Overslaan en naar de inhoud gaan

The Media Exchange en Qmusic introduceren geotargeting

Adverteerders kunnen op gemeente- of provincieniveau commercials inzetten.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Adverteerders kunnen op gemeente- of provincieniveau commercials inzetten bij de online themazenders van Qmusic. Daarnaast is het ook mogelijk om per regio verschillende creatieve uitingen te gebruiken. Hiermee is een volgende stap gezet in ‘addressable advertising’ voor audio.

related partner content for mobile comes here

Ook de andere stations die aangesloten zijn bij The Media Exchange bieden deze mogelijkheid. 

Rob Beijersbergen; 'Met geotargeting hebben we weer een stap gemaakt waardoor adverteerders hun boodschap nu nauwkeuriger bij de juiste doelgroep kunnen brengen. Blijven innoveren is voor ons essentieel om niet alleen de efficiëntie voor onze relaties te vergroten, maar ook om onze luisteraars relevantie te kunnen blijven bieden.'

Arthur Hoogendijk: 'We hebben een volgende stap gezet om onze missie te verwezenlijken, namelijk de relevantie van audio advertising te vergroten. We weten dat er vanuit de markt veel vraag is naar geotargeting en kunnen deze belofte nu gaan inlossen.'

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in