
Met de cloud dienst kunnen gebruikers hun digitale muziek uploaden (maximaal 20 nummers), online toegankelijk make en eventueel uitbreiden door nieuwe muzieknummers aan te schaffen. Daarnaast lanceert Google de abonnementsdienst All Access, die kan uitgroeien tot concurrent van Spotify.
Met All Access is alle muziek uit de Google Play-collectie te beluisteren. De dienst gekozen nummers zijn ook ‘vast te pinnen’, zodat ze op de telefoon of tablet beschikbaar blijven als de gebruiker geen internetverbinding heeft.
Vacatures
(Marketing-) en Communicatiemanager
Hanab Energy SolutionsAdviseur arbeidsmarkt RDW Toezicht en Beoordeling
RDWMarketing Manager (Maternity Cover – 6 Months)
ArtipoppeAll Access is een maand gratis te proberen. Voor wie zich voor 15 november aanmeldt, wordt het tarief daarna 7,99 euro per maand. Wie zich later aanmeldt betaalt 9,99 euro per maand.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee