
Nooit vies van een stuntje, en (bijna) altijd origineel. Zeeman heeft na zijn superdure-supergoedkope sneakeractie, zijn trouwjurk voor bijna niks en de genderneutrale kleding opnieuw een bijzondere eigen lijn gelanceerd. Lekker cheap met eigen logo erop.


Zeemans fanshop-collectie bestaat uit comfortabele shorts, relaxte hoodies, sokken, badslippers, T-shirts, een vissershoedje en een opvallende blauwe bikinitop met op de rechterborst ‘Zee’ en op de linker ‘Man’.
Vacatures
Marketing Manager (Maternity Cover – 6 Months)
ArtipoppeSpecialist Online Marketing
FirdaAllround Communicatieadviseur (28-32 uur)
CTGB

In de collectie zijn afwisselend prints van het Zeeman-logo, een grote 'Z' en een horizontale logoprint, gebruikt. Alle items zijn uitgevoerd in de Zeeman-kleuren en van goede kwaliteit, meldt de kledingketen. De nieuwe fanshop-artikelen zijn tijdelijk in de webshop van Zeeman verkrijgbaar.
Lees ook: Zeeman volgt Louis Vuitton en lanceert tassenlijn voor fashionista's.


Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee