Overslaan en naar de inhoud gaan

Natuurmonumenten en de Rechtspraak in de finale Reputatiemanagement Award 2014

Samen met ONVZ Zorgverzekeraar, gemeente Den Haag en &samhoud. Reputatieprofessionals kunnen vanaf nu hun stem uitbrengen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Natuurmonumenten, de Rechtspraak, ONVZ Zorgverzekeraar, gemeente Den Haag en &samhoud strijden deze maand om de Reputatiemanagement Award 2014. Dit is de vakprijs voor de organisatie die er de afgelopen periode het best in is geslaagd de waardering bij haar stakeholders aantoonbaar te vergroten.

related partner content for mobile comes here

Professionals die (in)direct werkzaam zijn op het gebied van reputatiemanagement bepalen de uiteindelijke winnaar door te stemmen op een van de vijf finalisten. Het is het tweede jaar dat de Award zal worden uitgereikt. 

Jury en criteria

De vijf finalisten zijn door een multidisciplinaire jury – experts op het gebied van reputatiemanagement – gekozen uit een lijst genomineerden die zijn aangedragen door vakgenoten. De finalisten onderscheiden zich door hun visie op reputatiemanagement, communicatie met stakeholders en behaalde resultaten.

‘Vooral organisaties uit het publieke domein hebben zich weten te manifesteren: zij hebben met elkaar gemeen dat zij zich goed realiseren dat ‘de maatschappij’ bestaat uit meerdere stakeholdergroepen met soms verschillende wensen en verwachtingen’, aldus jurylid Karel Slootman, managing partner Motivaction.

De overige juryleden zijn Peter Kerkhof (hoogleraar Communicatiewetenschap VU), Ron van der Jagt (voorzitter Logeion), Rocco Mooij, (hoofdredacteur Communicatie), Jeroen Duijvestijn (eigenaar DCR) en Henk Noort (oprichter StakeholdersLab).

Reputatieprofessionals bepalen de winnaar

Marketing- en communicatieprofessionals die zich bezighouden met reputatie worden uitgenodigd om vóór 21 november hun stem uit te brengen op de meest overtuigende reputatiecase. De vijf cases bekijken en stemmen op een finalist kan via .

De uitreiking van de Award vindt plaats op vrijdag 21 november tijdens een symposium bij Motivaction in Amsterdam.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in