
Lucas Hulsebos vertrekt bij EffectiveBrands, om vanaf 1 september mede-eigenaar te worden bij marktonderzoekbureau DVJ Insights.
Hij heeft daartoe aandelen van het bureau overgenomen. Hulsebos: “Na ruim 20 jaar actief te zijn in marktonderzoek, heb ik niet alleen veel onderzoekservaring opgedaan, maar ook heb ik eigen ideeën ontwikkeld over hoe een onderzoeksbureau anno 2013, maar ook in de toekomst er uit moet zien. Deze ideeën worden gevoerd vanuit kwaliteit en innovatie en liggen volledig in lijn met de ambities van de huidige partners van DVJ Insights. Niet alleen voor mij een logische inhoudelijke stap, maar ook de stap naar ondernemer is voor mij een belangrijke drijfveer.’
Vacatures
Marketing Manager (Maternity Cover – 6 Months)
ArtipoppeSpecialist Online Marketing
FirdaAllround Communicatieadviseur (28-32 uur)
CTGBHulsebos werkte 7 jaar bij Metrixlab , en vertrok in januari van dit jaar naar EffectiveBrands. Hij blijft wel als adviseur verbonden aan het global strategybureau.
Hulsebos: ‘Binnen EffectiveBrands heeft onderzoek een belangrijke plaats gekregen en is het standaard onderdeel geworden van de dienstverlening. Dit partnership zal zeker in de toekomst blijven bestaan en verder worden uitgebouwd.’
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee