Overslaan en naar de inhoud gaan

Amerikaanse Allerhande heet Savory

Eerste nummer biedt 80 pagina’s redactionele content op een totale omvang van 120.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Ahold lanceert onder de naam Savory een gratis klantentijdschrift en webplatform in de Verenigde Staten. Het concept is gebaseerd op dat van Allerhande in Nederland en wordt evenals Allerhande gemaakt door Mediapartners. Savory — Fast, Fresh and Easy, wil klanten helpen vers en gezond te koken. 14 juni ligt het eerste nummer in de winkels en in de loop van het jaar verschijnen nog vier nummers. Volgend jaar staan er zes op de planning.

Advertentieruimte
Het eerste nummer besteedt uitgebreid aandacht aan het buitenseizoen en biedt 80 pagina’s redactionele content op een totale omvang van 120. Het magazine, dat ook via apps en mobiele sites te vinden is, wordt verspreid via bakken bij de in- en uitgang en ligt ook in de bladenhoek van de Amerikaanse Aholdketens. Als bij Allerhande zal advertentieruimte worden verkocht aan de leveranciers, maar ook aan lokale adverteerders die zich in de buurt van de ketens bevinden.  

related partner content for mobile comes here
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in