Overslaan en naar de inhoud gaan

GeenStijl annexeert internetstemming Sire

De website GeenStijl heeft de internetstemming van Stichting Ideële Reclame (Sire) geannexeerd.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De instantie lanceerde dinsdag een campagne waarin ze Nederlanders oproept op internet onderwerpen van zorg aan te dragen voor de Sire-campagne in 2008. riep zijn lezers op te stemmen op 'boterhamworst met gezichtjes'.

related partner content for mobile comes here

Het onderwerp staat donderdag op nummer 1, gevolgd door 'tolerantie homoseksuelen'. SIRE gaf eerder aan uit de vijf thema's die de meeste stemmen krijgen, een deskundige jury één thema te laten kiezen. Die jury kan de boterhamworst dus alsnog terzijde schuiven (ANP).

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in