Overslaan en naar de inhoud gaan

Dröge heeft Glamourland terug

Gert-Jan Dröge mag de naam 'Glamourland' weer gebruiken. De Avro heeft besloten de naam weer aan hem terug te geven.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Dröge stapte enkele jaren terug na een geschil over van de Avro naar Net5. Daar wilde hij zijn programma weer voortzetten, maar de Avro vond dat zij recht had op de naam Glamourland. Het werd een lang slepende affaire. Nu heeft de publieke zender de naam toch weer aan hem teruggeven, meldt De Telegraaf. ‘Want wat moeten ze dan nog met die naam. 'Glamourland' is toch heus voor de volle honderd procent aan mijn persoontje verbonden, aldus de presentator. ‘Dat heeft de Avro inmiddels wel ingezien en de naam weer vrijgegeven. Ik heb het ervaren als een soort van pesterige amputatie van mijn programma door een paar zure grachtengordeltutten die nu door de echte Avro-leiding zijn overruled.’ De eerste aflevering van een nieuwe serie Glamourland’s was inmiddels afgelopen week te zien bij Net5.

related partner content for mobile comes here
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in