Overslaan en naar de inhoud gaan

Vijf zaken over internet die nooit waar waren

Marc Andreessen (28), erg rijk geworden door webbrowser Netscape in 1995 naar de beurs te brengen, legt in Fast Company uit welke vijf…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

1. First Movers winnen altijd

related partner content for mobile comes here

De meeste first movers eindigen in werkelijkheid met hun gezicht in het zand, aldus Andreessen. Terwijl anderen hen passeren, omdat ze van de first movers’ fouten leren.

2. Alles gaat sneller op Internet

Software-ontwikkeling gaat razendsnel, maar de meeste zaken niet. Consumentenvoorkeuren veranderen niet zo snel.

3. Alles draait om bezoek

De site met de meeste pageviews wint. De bouwers van gratis sites droomden dat ze hun bezoek snel konden paaien met een betaalde propositie. Dat lukt zelden en eye balls leveren dus echt niets op.

4. Advertising kan snel een merk bouwen

De bekende merken op het net, zoals Amazon, eBay en Yahoo, zijn gebouwd door mond-tot-mond reclame omdat ze als eerste iets nieuws deden. Internetbedrijven die dachten dat ze zich een weg naar roem konden adverteren, zaten er gewoon naast.

5. De populariteit van internet brengt ons aan de vooravond van de convergentie van data, computers, televisie en spraak.

Zo gauw iemand over ‘convergentie’ spreekt, hou dan je portefeuille vast. Technologische innovatie leidt vooral tot grotere specialisatie. Mensen willen niet interactief met hun tv omgaan.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in