Overslaan en naar de inhoud gaan

Eigenaar 1850 koopt 1800 Nummerinformatie

De eigenaar van 1850 Nummerinformatie koopt 1800 Nummerinformatie van Vodafone Nederland.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De nieuwe eigenaar neemt het merk 1800 en alle gerelateerde aanvragen voor nummerinformatie over. Klanten kunnen het 1800-nummer gewoon blijven bellen om telefoonnummers op te vragen en om vervolgens te worden doorverbonden met het betreffende nummer.

related partner content for mobile comes here

Frans van Belle, de grootaandeelhouder van 1850: 'Met de combinatie van 1800 en 1850 realiseren we een significante groei van ons marktaandeel ondanks het huidige economische klimaat. 1850 richt zich op consumenten en zakelijke gebruikers; 1800 richt zich op grootzakelijke gebruikers en is daarom een zeer welkome en belangrijke aanvulling met betrekking tot onze totaalactiviteiten in Nederland.'

Voor de betrokken werknemers bij Vodafone zijn 'passende regelingen getroffen'.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in