Overslaan en naar de inhoud gaan

Mediareview Sara Lee in Europa

Sara Lee International is een review begonnen van zijn pan-Europese media planning en buying account. De waarde is 250 miljoen euro.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De review is in 15 Europese markten en behelst alle Sara Lee International merken. Daaronder zijn Douwe Egberts, Ambi Pur en Sanex. Volgens Media and Marketing Europe werkt Sara Lee nu met negen verschillende bureaus in Europa, maar wil het concern dit terugbrengen naar twee netwerken.

related partner content for mobile comes here

Sara Lee wil met het verminderen van het aantal bureaus meer synergie, efficiency en kostenbesparingen bereiken. Aan het einde van het jaar moet het proces afgerond zijn.

De bureaus die nu voor Sara Lee werken zijn ZenithOptimedia, MPG, Carat, MindShare, Starcom MediaVest, MediaCom, OMD, Space en BrandConnection.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in