Overslaan en naar de inhoud gaan

Chris Anderson livestream @ Mediaplaza

Voor de Molbloggers die op dit moment online zijn: Check Mediaplaza tv voor een livestream van het Marketing 3 congres. Op dit moment…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Voor de Molbloggers die op dit moment online zijn: Check voor een livestream van het Marketing 3 congres. Op dit moment behandelt Chris Anderson de welbekende Long tail.

related partner content for mobile comes here

Het gehele programma met o.a. Alain Thys, Marco Merkx (e-marketing en e-commerce Orange Nederland) en Onno Bakker van is de hele dag gratis te volgen. (scheelt al gauw 495 euro)

De livestream wordt verzorgt door het crossmediabureau . Zij maakt het mogelijk de komende 2 jaar congressen en seminars in mediaplaza live te volgen via internet, of later on demand als webcast te bekijken.

Dankzij het 'remote camera platform' zijn ze instaat om zowel de opname als de regie volledig op afstand te doen, wat niet alleen uit technisch oogpunt aardig is, maar ook leidt tot lagere kosten voor alle partijen.

De verschillende camerahoeken worden afgewisseld door powerpoint slides die scherp worden ingezoomed.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in