Overslaan en naar de inhoud gaan

Beursplein 5 opent deuren voor evenementen

Beursplein 5, tot voor kort uitsluitend toegankelijk voor effecten- en optiehandelaren, opent haar deuren voor vergaderingen en evenementen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Vanaf dit jaar is het uit 1914 daterende beursgebouw, opengesteld voor bezoekers van buiten. Het unieke gebouw met acht verschillende zalen kan worden gehuurd voor vergaderingen, evenementen, persbijeenkomsten en andere gelegenheden.

related partner content for mobile comes here

Bijna een eeuw lang werd er gehandeld in aandelen en obligaties op Beursplein 5. In december 2002 echter deed ook hier de computer haar intrede. De handelsvloer kwam gedeeltelijk leeg te staan, waardoor er ruimte ontstond voor andere activiteiten op Beursplein 5.

Op verzoek van marktpartijen besloot beursbedrijf Euronext de locatie te handhaven als ontmoetingscentrum voor de Nederlandse financiële wereld en deze functie eventueel uit te breiden.

Het afgelopen jaar is er hard gewerkt aan uitbreiding van de functie als ontmoetingscentrum. Inmiddels werken er weer ongeveer 100 handelaren op Beursplein 5. RTLZ en CNBC zenden dagelijks uit vanaf de Beursvloer en een aantal financiele redacteuren betrekken binnenkort een aantal nieuwe werkplekken. Daarnaast is er een professionele organisatie opgezet voor de verhuur van vergader- en evenementruimte. Er is geïnvesteerd in de technische infrastructuur en Beursplein 5 heeft contacten gelegd met gerenommeerde cateraars voor de culinaire verzorging van evenementen op deze locatie.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in