Overslaan en naar de inhoud gaan

Hema kiest Lewis voor corporate PR-campagne in Europa

Hema heeft Lewis in de arm genomen als bureau voor de corporate PR-campagne in Europa. Met de opening van winkels in Frankrijk, Spanje,…
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Hema heeft in de arm genomen als bureau voor de corporate PR-campagne in Europa. Met de opening van winkels in Frankrijk, Spanje, Engeland en Duitsland heeft Hema ambitieuze plannen voor internationale uitbreiding in 2017. Lewis gaat de openingen van de nieuwe winkels begeleiden om ervoor te zorgen dat deze maximale media-aandacht krijgen.

related partner content for mobile comes here

Coördinatie Amsterdam

De afgelopen maanden heeft Lewis al verschillende openingen van Hema-winkels op projectbasis begeleid, waaronder op Stansted Airport en in Euston (Engeland), Hasselt (België), Madrid (Spanje) en Keulen (Duitsland). De Europese campagne wordt gecoördineerd vanuit het Lewis-kantoor in Amsterdam.

Aanwezigheid in landen

‘In elk land waarin we tot nu toe hebben samengewerkt, hadden we te maken met een heel enthousiast en ondersteunend team,’ aldus Arnold Drijver, hoofd corporate communicatie bij Hema.

‘Daar komt bij dat Lewis kantoren heeft in alle landen waar we actief zijn, waardoor ze lokale ondersteuning kunnen bieden bij de opening van de winkels terwijl de coördinatie vanuit Nederland wordt verzorgd.’

Foto: via /

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in