Overslaan en naar de inhoud gaan

Nu.nl begint met audio nieuwsbulletin

Platform maakt gebruik van de spraaktechnologie van de Hilversumse startup XS2Radio.
xs2radio
xs2radio

Nieuwssite Nu.nl is deze week begonnen met het inzetten van audio. De nieuwsbulletins worden automatisch gegenereerd door de spraaktechnologie van Hilversumse startup XS2Radio. Bij deze techniek lijkt het alsof het nieuws wordt voorgelezen, maar het gaat hier om een text2speech technologie, waar geen nieuwslezer aan te pas komt.
 

related partner content for mobile comes here

In eerste instantie gaat het om een test, waarbij gebruikers van Nu.nl twee weken lang dagelijks één nieuwsbulletin in audio ontvangen via een pushmelding op hun smartphone.

XS2Radio werd begin dit jaar geïntroduceerd als platform waarmee nieuws-, special interest- en vakmedia-uitgevers hun eigen radiostation kunnen beginnen. Initiatiefnemers Richard Otto en Sebastian Plasschaert hopen met deze techniek het huidige radiolandschap op te schudden.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in